השקעות נדל"ן

השקעות נדל"ן

כולכם בוודאי מודעים לעובדה, כי מחירי הנדל"ן רוב הזמן בסימן של עלייה. השקעות נדל"ן הן תמיד בחירה מושכלת, בחירה מוצלחת. כמובן בתנאי שיודעים היטב כיצד לנתב אותן. לעתים בהשקעות האלו בוחרים אנשי עסקים, מובילי דעה, שיש כבר ברשותם נכס למגורים, ומה שמניע אותם הוא האופציה להכנסה נוספת, שעם הזמן תהיה יותר ויותר מניבה. במאמר זה נדון מתי בכלל השקעות כאלו רלוונטיות, ואיך הן מהוות כנתיב של הכנסה פסיבית, וכיוצא בזאת.

מתי השקעות נדל"ן רלוונטיות?

אפשר לומר בפה מלא, כי השקעות נדל"ן רלוונטיות בכל זמן נתון. בוודאי שלא מדובר על רכישת נכס ראשון. לזוג צעיר שרק התחיל את חייו. כי אם מדובר על מי שכבר יש לו לפחות נכס אחד, והוא מעוניין להשיג רווחים מנכסים. ישנן שתי אפשרויות של רכישה, לערך, ואלו הן לפניכם –

  1. אפשרי לרכוש נדל"ן בתור השקעה מהקבלן. דירה ממוצעת עולה לפחות מיליון ש"ח. תלוי היכן היא ממוקמת, השכנים והמצב הסוציו אקונומי הכללי. במידה ומסגרת התקציב שלכם מועטה, ואינכם רוצים לוותר על המיקום, כדאי שתבחרו בנדל"ן בקומות גבוהות יותר. היתרון של קניית דירה מקבלן בא לידי ביטוי בכך שהמחיר על הנייר מועט, ועד שהדירה מוכנה – הערך שלה עולה. עסקינן אודות פערים במחיר של מספר מאות אלפי ₪.
  2. רכישת נכס במיקום ישן. אפשרי לקנות נכס ישן יותר, במחיר מועט יותר. להשכיר אותו לכל מען דבעי. ויש אפשרות בשלב מאוחר יותר לשפץ אותו. הדבר מצוין למי שדחוק בכסף.

בחירה בנתיב של השקעות נדל"ן כהכנסה פסיבית

מרבית בני האדם נאלצים לעבוד כארבעה עשורים, בטרם ההיתכנות לצאת לגמלאות. שנים בהן הם סובלים מדחק כלכלי, והמצב הפיננסי שלהם במשך השנים קשה למדי. חרף כל הקשיים הכלכליים, והצרכים השוטפים, המובנים מאליהם, אותם אנשים מחפשים נתיב להעשרת חייהם, תרתי משמע. הם תרים אחר דרך, שתהווה עבורם רשת ביטחון. ומה יותר נכון מאשר לבצע עסקאות של רכישת השקעות נדל"ן? זה מכבר תושבי מדינת ישראל הבינו, כי ברכישת נדל"ן הם מוסיפים לשכר המשפחתי החודשי עוד כסף. מדובר על סכומים שמסייעים להם להתנהל באופן מיטבי בהתנהלות הפיננסית מדי חודש. לא מומלץ להתחיל את כל הסגה הזאת בעצמכם. יש הרבה דברים, שסביר להניח כי "נשגבים מבינתכם". כמו למשל – כל ההתנהלות עם רשויות המס. מציאת נדל"ן מניב. מה היא עסקה בטוחה ומה היא לא? לשם כך, מומלץ ליצור קשר עם איש מקצוע מהתחום, שהוא בעל ניסיון, שיוכל לסייע לכם למן תחילת התהליך ועד לסיומו.